"... Tam w niebie wysokim jest dobro i zło podziwiam obłoki nim padnie z nich grom i szukam daremnie słów , które wziął wiatr i czego mi jeszcze brak..." - Bezmiechowa Airport fotogalleri på Panoramio

Vis enkeltside Fotogalleri Bezmiechowa Airport
Vis opprinnelige bildet (nytt vindu)
azalicja, 16 October 2012