Bechs hotel & Camping Aksjeselskap
- Norge
- Mo jeg Rana
- Hoteller
|
Mo i Rana |
3 priser
5.33/10.00
|
+47 962 32 333
|
Bechs hotel & Camping Aksjeselskap på kartet
Vurdering
Morten Hagen (15.08.2017 01:06)
Verten stilte opp etter stengetid for å låse opp for en ung tysk turist som kom med siste tog fra Trondheim og deretter hadde rotet seg ut til Søderlundmyra for å oppdage at vandrerhjemmet der var nedlagt. Vind, regn og 10 plussgrader var ikke det beste utgangspunktet for å slå opp telt, så verten var alle tiders.
Siv Evadatter Berg (08.08.2017 19:10)
Vi var tre godt voksne som ønsket overnatting. Det første vi stusset på, var at vi ikke fikk se på leiligheten før vi leide. Men vi sjekket inn, og prøvde å overhøre duren fra jernverket.
Det store sjokket kom da vi ville klage på at ene senga brøt sammen et par ganger i løpet av natta, da møtte vi en vert (!!) som var utrolig aggressiv og truende. Han dunket mannen i vårt følge i brystet et par ganger og så ut som det var like før han skulle gå enda lengre. "Dialogen" vekslet mellom at det var vi som hadde ødelagt senga, og at den var helt i orden. Han oppførte seg så truende at vi bare forlot stedet, mens vi vurderte politianmeldelse. Dypt rystet valgte vi likevel bare å kjøre videre.
Vi er alle tre rundt 60 år, og har reist land og strand rundt i alle år. Noe slikt har vi aldri opplevd. Heldigvis. Og vi kommer garantert aldri tilbake!
Jan Thorvildsen (10.07.2017 22:03)
Fin plass men ingen mat eller drikke servering. ☹