Avstand fra Sandspit, BC til Kanpur
- Canada
- Sandspit, BC
- Avstander Sandspit, BC
Avstandsinformasjon fra Sandspit, BC, Canada til Kanpur
Geografisk avstand fra Sandspit, BC til Kanpur 10627.51 kilometer
6599.37 miles
5738.12 nautiske mil
Veien avstanden fra Sandspit, BC til Kanpur
Avstand på kartet fra Sandspit, BC, Canada til Kanpur
Nærmeste avstander fra Sandspit, BC, Canada
| Byen |
Avstand |
| Prince George |
603.49 km |
| Nanaimo |
711.7 km |
| Vancouver, BC |
748.56 km |
| Hvite |
784.39 km |
| Victoria, BC |
798.13 km |
| Abbotsford |
808.98 km |
| Chilliwack |
823.83 km |
| Kamloops |
836.7 km |
| Grande Prairie |
872.15 km |
| Mount Baker, WA |
873.86 km |
| Everett |
894.65 km |
| Seattle, WA |
917.19 km |
| Kelowna |
929.8 km |
| Olympia, WA |
937.82 km |
| Wentatchee, WA |
1040.9 km |
| Ellensburg, WA |
1060.45 km |
| Portland, OR |
1082.23 km |
| Portland |
1082.72 km |
| Yakima, WA |
1094.02 km |
| Spokane, WA |
1191.58 km |
| Kennewick, WA |
1198.81 km |
| Spokane Valley, WA |
1200.99 km |
| Edmonton, AB |
1212.61 km |
| Red Deer |
1213.86 km |
| Calgary, AB |
1233.05 km |
| Walla Walla, WA |
1253.09 km |
| Fort McMurray |
1354.89 km |
| Lethbridge |
1369.2 km |
| Missoula, MO |
1449.52 km |
| Medisin Hat |
1496.77 km |
Velg byen beregne avstand fra Sandspit, BC, Canada
Sjekk avstander fra Kanpur