Avstand fra Prince George til Sezana
- Canada
- Prince George
- Avstander Prince George
Avstandsinformasjon fra Prince George, Canada til Sezana
Geografisk avstand fra Prince George til Sezana 8204.85 kilometer
5094.68 miles
4429.81 nautiske mil
Veien avstanden fra Prince George til Sezana
Avstand på kartet fra Prince George, Canada til Sezana
Nærmeste avstander fra Prince George, Canada
| Byen |
Avstand |
| Grande Prairie |
290.07 km |
| Kamloops |
396.21 km |
| Kelowna |
501.14 km |
| Vancouver, BC |
518.38 km |
| Chilliwack |
532.48 km |
| Nanaimo |
534.48 km |
| Abbotsford |
541.55 km |
| Hvite |
544.26 km |
| Mount Baker, WA |
594.68 km |
| Sandspit, BC |
603.49 km |
| Edmonton, AB |
609.73 km |
| Victoria, BC |
611.05 km |
| Red Deer |
623.7 km |
| Everett |
660.9 km |
| Calgary, AB |
668.27 km |
| Seattle, WA |
701.16 km |
| Wentatchee, WA |
742.44 km |
| Olympia, WA |
765.38 km |
| Fort McMurray |
782.96 km |
| Ellensburg, WA |
784.95 km |
| Spokane, WA |
789.41 km |
| Spokane Valley, WA |
794.7 km |
| Lethbridge |
826.91 km |
| Yakima, WA |
829.44 km |
| Kennewick, WA |
894.8 km |
| Walla Walla, WA |
927.82 km |
| Medisin Hat |
931.3 km |
| Portland, OR |
933.33 km |
| Portland |
933.42 km |
| Missoula, MO |
996.96 km |
Velg byen beregne avstand fra Prince George, Canada
Sjekk avstander fra Sezana