Avstand fra Cairns, QLD til Aksaray
- Australia
- Cairns, QLD
- Avstander Cairns, QLD
Avstandsinformasjon fra Cairns, QLD, Australia til Aksaray
Geografisk avstand fra Cairns, QLD til Aksaray 13045.77 kilometer
8100.95 miles
7043.74 nautiske mil
Veien avstanden fra Cairns, QLD til Aksaray
Avstand på kartet fra Cairns, QLD, Australia til Aksaray
Nærmeste avstander fra Cairns, QLD, Australia
| Byen |
Avstand |
| Kewarra stranden |
19.14 km |
| Ravenshoe, QLD |
80.09 km |
| Townsville, QLD |
282.63 km |
| Mackay, QLD |
590.56 km |
| Port Moresby |
845.64 km |
| Trondheim |
872.08 km |
| Gladstone-Tannum-Sands |
975.78 km |
| Bundaberg |
1118.12 km |
| Hervey Bay |
1180.1 km |
| Toowoomba |
1342.48 km |
| Brisbane, QLD |
1391.33 km |
| Byron Bay |
1531.09 km |
| Ballina |
1548.59 km |
| Tamworth |
1660.52 km |
| Coffs Harbour |
1664.92 km |
| Darwin, NT |
1676.65 km |
| Honiara |
1749.22 km |
| Port Macquarie |
1768.05 km |
| Oransje |
1848.98 km |
| Newcastle, NSW |
1877.1 km |
| Gosford, NSW |
1918.08 km |
| Mildura-Wentworth |
1954.86 km |
| Sydney, NSW |
1960.94 km |
| Wollongong |
2011.94 km |
| Afrika Afrika |
2029.88 km |
| Canberra, ACT |
2069.35 km |
| Adelaide, SA |
2123.26 km |
| Albury-Wodonga |
2132.85 km |
| Baird Bay, SA |
2133.15 km |
| Shepparton-Mooroopna |
2163.66 km |
Velg byen beregne avstand fra Cairns, QLD, Australia
Sjekk avstander fra Aksaray