Huidtherapie de Colvenier

Colvenierstraat 1d, Gorinchem
4 priser
8.00/10.00
+31 183 621 180

Huidtherapie de Colvenier på kartet

Vurdering

Fatima Ali (11.09.2017 22:01)
Ik werd geholpen voor acne. Na wat rond te kijken en vergelijken van prijzen en rond te vragen kwam ik bij Huidtherapie de Colvenier. Ik kreeg een chemische peeling en betaalde 60 euro. Dit werd ook vergoed door de verzekering.
Aschni Bakker (11.09.2017 17:22)
Na wat onderzoek naar verschillende aanbieders voor laserontharing behandeling had ik besloten voor Huidtherapie de Colvenier. Ze werkte met een echte laser en zijn alle kwaliteitsgeregistreerde huidtherapeuten. Verder als je meerdere gebieden lasert ben je erg voordelig uit. Ik had 4 gebieden en kreeg 40% korting op de normale prijs. Ik ben inmiddels 3 behandelingen verder en ben erg tevreden met resultaat.
Sieda Hamid (01.06.2017 11:45)
Zonder een gezichtsbehandeling worden er gezichtsproducten verkocht. . Ook worden er geen proefmonsters meegegeven om het product eerst uit te proberen. Ondanks dat ik aangaf dat ik een hele gevoelige huid heb.
Door gebruik van het product merk Lira heel de avond jeuk in mijn gezicht gehad. Vind het heel erg jammer☻
Julia Jong (13.12.2016 13:56)
Geweldig geholpen

Legg til din kommentar