Restaurant 't Rimpelt

Rimpelt 31, Afferden
5 priser
7.60/10.00
+31 485 531 400

Restaurant 't Rimpelt på kartet

Vurdering

David Jo Bradley (21.11.2017 12:57)
The food is fairly average, but the location and staff are super friendly :)
Roy Langendam (30.10.2017 16:02)
Erg lekker geluncht op een late maandag middag.

Ik koos het bosplateaux en ja, zeker een aanrader. Lekker spiegeleitje, kroket, verse carpaccio en een heerlijk pompoensoepje.

Mijn vriendin koos het stokbrood uit de oven. Erg lekker met warme brie, zoete paprika en tapenade. Ook die keus was erg goed.

De kaart is overzichtelijk en ruim in keuze.

Ben je in de buurt voor de wandelroutes of de Maasduinen, zeker een ommetje waard.
Kitty Verstappen (24.09.2017 18:51)
Onze ervaring is minder. Erg lang wachten op eten en drinken. Duidelijk opgewarmd in magnetron. Vel op sauzen. Maaltijdsalade alleen een bord sla met klein beetje andere vulling. Geen brood of zo erbij. Ben met honger weer gegaan. Erg duur voor wat je krijgt
Aga van B (29.08.2017 23:54)
Vandaag hebben wij het Boscafe 't Rimpelt ontdekt en wat zijn wij blij met deze vondst. Niet alleen is het gezellige eetcafé mooi gelegen tussen de bossen van het natuurgebied Maasduinen, maar naast de locatie is ook het eten lekker en de bediening professioneel, gastvrij en bijzonder vriendelijk. Het concept waarbij je vrijwel alle gerechten van de kaart in een vorm van kleine hapjes (het tapas menu) is fantastisch. Je krijgt een parade van 10 gerechtjes waar je je vingers bij af kan likken. Heb je liever een traditioneel menu van 3 gangen of een maaltijd salade dan kan je hier ook goed terecht. Ook de vegetariërs hebben bij het Boscafé voldoende keuze. De keuken sluit officieel om 21:00 uur, maar wij mochten onverstoord tot 22:00 uur blijven genieten van het eten, de sfeer en de omgeving. Dit is een echte aanrader en een ware aanwinst voor de omgeving. Het was voor ons de eerste, maar zeker niet de laatste keer.
kenneth vonsild (11.07.2017 21:53)
best staff ever. and good beers beeb here almost everyday at my 2 weeks vacation.

Legg til din kommentar

Matkvalitet
Priser
Atmosfære
Renslighet