Autobedrijf van Veen

Albert Plesmanstraat 22, Barneveld
5 priser
5.20/10.00
+31 342 435 341

Autobedrijf van Veen på kartet

Vurdering

Robert van Eersel (07.10.2017 14:47)
Nieuwe ervaring rijker, een autobedrijf die wel betrouwbaar voelde en bleek te zijn. Vakkundig, reeel en prettig zaken doen.
Mark van Dijk (16.09.2017 11:37)
Zeer slecht. Reageren niet op berichten en komen afspraken niet na.
Jonathan Sas (02.08.2017 14:22)
Zeer slecht! Ik had 3 dagen geleden geïnformeerd naar een auto die hier te koop stond. Netjes een berichtje terug gehad met de vraag of ik wat info en foto's wilde sturen van de auto die ik dan bij hun wilde inruilen. Alle gegevens netjes gestuurd en aangegeven dat ik over 2 dagen dan langs kwam om de auto te bekijken en een proefrit te maken alvorens de koop zou plaatsvinden.
Kom ik daar aan na 1 uur rijden, verteld de "verkoper/garage medewerker" dat de auto in kwestie de dag ervoor is verkocht aan iemand anders. Jammer voor u meneer, vast iets fout gegaan in de communicatie.
JA ZEKER IETS FOUT GEGAAN!
2 uur onderweg voor niks.
Zeer onprofessioneel
Robert Koper (25.02.2017 17:09)
Door omstandigheden waren we genoodzaakt om onze Mercedes ml 270 weg te doen en heeft Wouter voor ons een nette volvo gezocht en gevonden. We zijn hem heel dankbaar voor deze fantastische deal die we hebben kunnen maken met 'm. Ik kan alleen maar zeggen dat in de jaren dat we bij hem komen we top worden geholpen en worden behandeld. Mochten we weer een andere auto willen kopen gaan we zeker voor Wouter v Veen.👍👍👍
mel S (11.02.2017 00:49)
Koop hier geen auto, hij is niet te vertrouwen
Wij hebben hier pas een auto gekocht en kwamen thuis gingen er allerlij lichten branden.
Accu moest vervangen worden en de remschijven waren helemaal op.
Als je een auto koopt hoop je toch wel dat hij even mee gaat en niet een dag later bij de garage hoeft te staan. En het is nog gevaarlijk ook met 3 kinderen op de achterbank. Dit kan echt niet!

Legg til din kommentar

Priser
Bil kvalitet
Ventetid